V sobotu 22. června 2024 jsem měl tu čest zachytit nezapomenutelné okamžiky ze svatby Denisy a Jardy, která se konala na nádherném zámku v Nečtinech. Tento historický skvost se stal perfektním pozadím pro jejich velký den, a já se snažil, aby fotografie odrážely veškerou krásu a eleganci této výjimečné události.

Krásné slunečné počasí a náročné podmínky pro focení

Počasí nám přálo, neboť přes krátký ranní déšť celý den svítilo slunce a nebe bylo téměř bez mráčku. Slunečné počasí přineslo nejen radost svatebčanům, ale také určité výzvy pro nás fotografy. Přímé sluneční světlo může být pro focení náročné, jelikož vytváří tvrdé stíny a vysoký kontrast. Nicméně, díky zkušenostem a správnému vybavení se mi podařilo najít ta nejlepší místa a úhly, abych zajistil, že fotografie budou mít jemný a přirozený vzhled.

Dobrá nálada svatebčanů

Atmosféra svatby byla plná radosti a veselí. Denisa a Jarda se obklopili rodinou a přáteli, kteří se s nadšením podíleli na oslavách. Dobrá nálada všech přítomných byla nakažlivá a promítla se i do fotografií. Záběry smíchu, radosti a emotivních okamžiků dodávají fotografiím jedinečnou autenticitu a atmosféru, na kterou budou novomanželé s láskou vzpomínat.

Volné termíny pro svatební focení a video v roce 2024 a 2025

Pokud plánujete svatbu a chcete si zajistit profesionální svatební focení nebo video, mám ještě volné termíny na rok 2024 i 2025. Neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím webu nebo sociálních sítí. Volné termíny se rychle plní, tak si zajistěte své datum co nejdříve, abych mohli zachytit i váš jedinečný den plný lásky a radosti.

Těším se na spolupráci a možnost být součástí vašich nezapomenutelných okamžiků.

Závěrem bychom chtěli poděkovat Denise a Jardovi za důvěru a možnost být součástí jejich krásného svatebního dne. Přeji jim mnoho štěstí a lásky na společné cestě životem.