Projekt "Papírové dekorace" od arTobo vznikl někdy v roce 2018 jako odreagování od péče o děti a zároveň jako realizace vlastních nápadů, na které do té doby nebyl čas.

Nabízí širokou škálu ručně vyráběných papírových dekorací pro různé příležitosti a účely. Tento projekt se zaměřuje na vytváření originálních a trvalých dekorací, které mají schopnost dodat osobitý a unikátní charakter jakýmkoli prostorům nebo událostem.

Mezi hlavní produkty patří svatební papírové dekorace, které nabízejí trvalou alternativu k tradičním živým květinám. Tyto dekorace se vyznačují svou originalitou a jsou ideální pro ty, kteří chtějí, aby jejich svatební den byl jedinečný a nezapomenutelný. Kromě svatebních dekorací nabízí arTobo také celoroční dekorace, které se hodí nejen jako doplněk domova, ale i pro různé akce a oslavy.

V nabídce jsou i vánoční dekorace, věnce na dveře, papírové obrazy a dokonce i krabičkové dorty z papíru, které mohou posloužit jako originální dárek. Každá dekorace je unikátní a vytvořená s ohledem na individuální potřeby a přání zákazníka. Ceny se liší podle druhu a složitosti dekorace, přičemž každý kus je ručně vyráběný a originální.

Způsob, jakým arTobo kombinuje kreativitu a umělecké řemeslo, přináší nejen estetický prvek, ale i pocit osobnosti a originality do každého kousku. Tento projekt dokazuje, že papírové dekorace mohou být nejen krásné, ale i praktické a dlouhodobě udržitelné.

Pro více informací a objednávky můžete navštívit webové stránky arTobo (www.artobo.cz).

Veronika