Svatební den je jedním z nejvýznamnějších okamžiků v životě každého páru. Chcete, aby byl dokonalý až do nejmenšího detailu? Právě proto Dekorace arTobo ve spolupráci s Palírnou vytvořili něco zcela výjimečného – svatební vývazky s vypalovanými srdíčky, které můžete mít dle přání.

Tato novinka v oblasti svatebních dekorací kombinuje kouzlo tradičního řemesla s moderním přístupem a designem. Vývazky vyrobené z kvalitního papíru, látek a dřeva nejen že zkrášlí váš svatební den, ale stanou se také trvalou vzpomínkou na tento nezapomenutelný okamžik.

Každý vývazek je ručně vyráběn s největší péčí a lze ho upravit podle vašich přání. Můžete si zvolit text, který bude na srdíčka vypálen - ať už jde o jména novomanželů, datum svatby nebo jiný vzkaz, který má pro vás speciální význam.

Naše vypalovaná srdíčka jsou nejen krásnou dekorací, ale mohou také sloužit jako originální svatební dar pro hosty, připomínka tohoto krásného dne, kterou si mohou odnést domů.

Věříme, že naše svatební vývazky s vypalovanými srdíčky na přání přinesou radost a půvab do vašeho svatebního, ale i jinak výjimečného dne.

Objednejte si ještě dnes a vytvořte si svatební dekoraci, která bude stejně jedinečná a nezapomenutelná jako váš svatební den.

Veronika